Paracosmos

27. října 2017 v 11:01 | Šnek |  Helpu stufu
Sirotčinec je patnáctidílný, nedokončený arc Lets party, stahovaný a upravovaný Kepainis Kaki Duhovou Karkulkou mnou. Právě jsem u babičky a bolí mě hlava a měla bych dělat němčinu a mám kouli z češtiny a můj život je špatný a chci obejmout, ale to nepotřebujete vědět. Ok. Sirotčinec by se měl držet party děcek, co se naspawnuje do našeho baráku z důvodu polobohů a vydají se na misu, idk idc jak se mise skloňuje, idk idk jestli je mise mise nebi myse.... Fajn to asi... Jskshshcs zapomeňte na to. Tady je Sirotčinec squad + nějaké další postavy a dál víte, nejste żádní kokoti.
Edit 14.9: ...wow, já byla příjemná v neděli... Xd no... Co jsem chtěla doplnit, že tenhle arc je nedokončený - aka nedohrály jsme to, vlastně jsme se ani nedostaly k tomu zajímavému... Ale přitom jsme to měly všechno tak zhruba prořešené, kdo kde byl a co tam dělal a tak. Taaakže... Pořád ještě nevím, jestli z toho máme udělat jednorázovku nebo co, Hucina se vyjádřila dost nejasně, nicméně v příštím arc, Po bouři, se docela jasně rýsuje co že se to stalo. Takže vám to asi zatím nebudu psát, kdo by o to stál, możná do soukromého nebo tak... Also budu vypisovat všechny postavy co se tam objevily, protoże si očividně chci ještě zhoršit tuhle práci .-.
Edit 14.10: sjsksshabsoagksvakJKAVSJAOSVAOAGAKSVAKSVAKSV

Catheri Freya Kaki-Hammerova [Ca]
Lukáš Martin DenLus Zoltán Hammer [Lu]
Hucina Hammerova [Hc]
Martin Hammer [Ma]
Vincent Hammer [Vi]
Zoltán [Zo]
Jonáš Saidber [Jo]
Hunter [Hn]
Lisa [Li]
Beata/Linda Lawrence [Be]

Parker (malý) [Pa]
• 10 let
• byl pouze lebka nalezená na skládce, Caty ho oživila.

Cirilla [Ci]
• 8 let
• společbě s Cindy a Tobym se sem dostali portálem.
• její rodiče jsou Lisa a Hunter.

Cindy [Cn]
• 8 let
• má dvojče, Tobyho. "Kamenná dvojčata"
• stejně jako Toby má tvrdší, šedou kůži.
• pochází z paracosmu, porodil je Vincent, protože kameny z banánové dimenze.

Toby [Tb]
• 8 let

Vikitom (malý) [Vk/To]
• 10 let
• kompletně neznámo, z kama pochází a co předtím dělal, ale pokud se budeme držet canon Dvou, tak ještě není vrah.

Nathan Lawrence [Na]
• učitel
• Beatin/Lindin oteC KAŠLI KAŠLI KAŠLI nic jsem neřekla
• zná se se Škrtiči, ví o nich
• V arcu Brejkautu nebo já nevím jak to pojmenovat je dost důleżitý... A je děsně roztomilý xddd
• kreslila jsem ho, ale Hečko mi zabavil Seshit VIII, takže je z toho hovno.

Škrtiči:

Alex Hammerova [Al]
• o čtyři roky starší sestra Matyho a Vinciho
• panický strach z dotyků

Felix [Fe]
• takové hyperaktivní hovado
• úplně pitomý, ale má super vlasy...
• pravděpodobně silné ADHD
• gaYYYY

Parker (starší) [zde Pa2]
• *pokrčení rameny* co já vím.
• balí Alex II xd (aka sestru dvojčat, ve Dvou jsou tři Alexandry)

Frederik [Fr]
• problémy se zvládáním vzteku, očividně.

Benjamin Xamij [Bn]
• je míšenec (černá + bílá)
• odbarvené dredíkyyy
• matka se zabila přímo před jeho očima, otec je zavřený.

Luna [Ln]
• taková malá prostitutka, no...
• bydlí sama, její rodina je taky ded... Teda, matka možná ještě někde šílená běhá po lesích, ale to výjde nastejno.

Příběh začíná Catynou, co chce kulomet, protože zombíci. Lukáš se naučit spawnout si kladivo a odtáhne ji do Hucininého pokoje, že tam něco najdou. Najdou tam lebku, kterou Caty ożiví a pamparapam, desetiletý Parker existuje, nahý a zmatený! Potom uslyší nějaký jekot, tak slezou dolů a najdou tam Cirillu co je na lustru a kamenné dvojčata (Tobyho a Cindy) v poličce, schovávající se před zombíky. Tak naši polobohové ty zombíky posekají a zachrání je. Potom se k nim přidá v zase v pokoji desetiletý Vikitom, co je furt Vikitom, ale desetiletý, že, logicky. Takže ten žije a Viktor vyvádí hovna jako obvykle a Parker najde revolver.

Tb: UMŘEME KRUTOU A BOLESTIVOU SMRTÍ.

Ci: PŘEŽIJEME dlouhým a bolestivým ŽIVOTEM.

Potom ve čtvrtém díle konečně najdou ten kulomet, nacpou do něj šípy (což je mimochodem reference na jednu sérii co Kaki kdysi tvořila ještě úplně s jiným spolupachatelem) a Catyna zastřelí Lukyho, tak se tam Hucina musí připortovat a opravit ho, potom se zase odportuje. Tak jdou zabíjet zombíky ven a Kameňáci zůstavají vevnitř, protože jsou to malý srabíci. Potom banda potká Beatu a Tom si odskočí pro baseballku, když se vrátí, jaksi se stane, že se Viktor a Caty začnou líbat, protoże proč ne, a Luky uteče do lesa protoże se na to nemůže dívat. Catheri běżí za ním a skupinka se je rozhodne hledat a Tom deprimuje Viktora a Viktor se sesype a potom je to roztomilé, ježiš, Tomík je dokonalý <3

To: Co čumíte? Jdeme?

Jenomže oni je nenajdou, že, protože Caty a Luky se odportují do telky za rodiči. Pohled zůstává na táboře. Vincent má furt pomlácený ksicht, Zolik zlomenou ruku... Polobozi se zmíní o Vikitomovi a dvojčata se zhroutí, jak jinak, že, zatímco v pozadí Jonáš ojíždí Zolika. Potom se jdou polobozi ptát Huntera a Lisy, co Vikitom dělal/bude dělat, že to s Martinem a Vincentem udělalo toto, a Hunter jim to vysvětlí tak nějak, že "pitval žáby na vyšším levelu" xddddddd a polobohům to nestačí a potom se tam objeví Hucina a řekne, ať si to zjistí sami. (A Vincent zjistí że ho Jonáš podvádí a potom tam i s Zolikem a Martinem brečí na zemi)

Ma: Co je tohle? Brečící kroużek? Já se přidám, jo?

Caty má roztomilou scénku s Hunterem, protože Caty je bez maminky a to všichni víme, a je z toho mimo, a je to roztomilé. A potom se polobohové rozhodnou, že si půjdou teda zjistit sami, co je Vikitom za hajzla, a tady začíná ta sranda.

Připortují se teda ke škole, tam potkají velké Škrtiče, co divně čumí, včetně staršího Parkera a Alex, starší sestry dvojčat, jo a taky asi desetileté dvojčata samy. Tahle část musí být hrozně moc nepřehledná pro normální lidi, protoże je tam--- *počítání* ---17 zkratek najednou. A potom jdou do školy. Tam potkají Nathana, a tím to prosím pěkně končí.

....samozdřejmě že tím končí jenom dopsaná část, v našich hlavách to tak zhruba pokračovalo, lol, protože tam byly super scénky, které jsme si naplánovaly, protože se obě vyżíváme v mučení našich postav a prostě Vikitom, takže. Fajn, także co se stalo, co jsme měly naplánované, to, co máme:

V první řadě tam nebyla Beata - měla nějak vyjít najevo její opravdová identita, pravé jméno, Linda Lawrence, dcera dvou učitelů, a nějak zůstala s Nathanem, vůbec se do té věci s Vikitomem nezamotala. Jo, Nate se choval tak jak se choval, protože mu zmizela dcera... Ta škola, ve které Beatku našli, byla vlastně tahle škola, ale za spousty, spousty let, kdy už byla opuštěná. Beata/Linda byla mrtvá, protože se moc vrtala v tom, proč se dvojčata chovají tak divně (původně byla jejich spolužačka, vrstevnice) a Vikitom nechtěl nic riskovat, ve škole byl její duch, protože k ní právě měla nejsilnější citový vztah nebo něco. Także, ta se vyřadila hned první.

Polobohové a zbytek skupiny se rozhodne, že hnedka po škole budou dvojčata sledovat, sebevrazi. Polobohové se ale od skupinky oddělí, nikdy jsme nedrżeli kam a proč, buď hádka nebo něco jiného, ale na tom asi nezáleží.

Także desetiletí Martin a Vincent nalákají mladébo Vikitoma, kameňáky, Ciri a Parkera do spárů Vikitoma staršího, což se mu moc líbí, protože komu by ne, mu přivedli oběti až domů. Tuhle část jsme moc neprobraly, vlastně vůbec, ale asi bych mohla teď z fleku něco splácat, protoże ty postavy přece jenom znám a do uší mi hraje Arch Enemy. Už ne. No to je jedno. Prostě sem nahážu co víme.

Mmmm... Vikitom je zajmul a dělal věci. Jakože... Věci. Víme. A děcka byly jako NEEEE POLOBOHOVÉ PŘIJDOU A NAKOPOU TI PRDEL TY SADISTICKÁ ZRŮDO a... Tom se jim jenom vysměje xddd Ahhh linkin park. No, svou mladší verzi zamknul někam do jakési vysoké klece nebo co, aby na něj děcka nedosáhly až se ho budou snažit ostatní děcka zabít, teda pokud se dostanou ven a budou dost uvědomělé aby po jeho mladší verzi šly. Takže malý Vikitom nebyl týraný, jenom se tam houpal nad tím vším a pozoroval. Viktor je neuvěřitelný chudáček.

No, k tomu, co používal Vikitomík na koho--- na kameňáky to byla podobná věc jako na malého Matyho a Vinciho, aka "vyber si, jestli to mám provést mu nebo tobě", jenomže přitom se začala Ciri tak trochu měnit, růst jí rohy a chlupy (jak už pravděpodobně víte, nebo myslím że už jsem to psala, Ciriin otec je Hunter... Tahle věc s tou přeměnou při vzteku pochází ještě od Hunterova otce. ...a ano, Hunterův původ se bude řešit v jednom s následujících arků.) ....Vikitom je tím tak trochu fascinovaný, tak ji tam přiváže nahou na takové řetězy a sleduje, jak sebou šije a nemůže se proměnit, její tělo se divně kroutí a hrozně mu nadává, když týrá ty dva. Parker je tam asi někde znehybněný na zemi nebo něco, maličcí Maty a Vinc se k sobě vyděšeně tisknou a mladý Tomík to co se děje pod ním sleduje se stejným zájmem jako ten starý xd

Potom se někdy objeví polobohové a ti nejsou moc nadšení, překvapivě. Potom se tam dějou nějaké šity, při kterých se opravdu dokáže, že jsou ti dva nějaké extra zajímavé bytosti a Tom by se jich měl bát, ale taky prozradí jejich rodinu, dvojčata atd... Vlastně to bylo jako *pohled na dvojčata* "takže fakt je tenhle týpek náš děda..."' a Vikitom je jako " děda?" a jeden z polobohů je jako *ukázaní na Matyho a Vinciho* "to jsou naši tátové z minulosti" a Vikitom je jako "skvěle, takže když je teď zabiju, tak se nikdy nenarodíte." ...a jak řekl, tak udělal. Xd pravděpodobně na ně shodil skříň nebo něco, protože jsme se domlouvaly že je něco rozmačká. Jo, a taky by to v normálním případě umřel jenom jeden, ale ten druhý tam skočil za ním. Tihle drobci by sami neudělali krok... Bez toho druhého by nežili. To, že jsou dva, je seriózně jediná věc co je v téhle době udržovala naživu. ....Maty a Vinc jsou skvělé postavy.

Nom, takže takhle ti dva umřeli. Pat pat. Pobohové a děcka byli úplně toto a velký Viktor se pravděpodobně tam uvnitř Toma nějak zhroutil nebo něco, ale samozdřejmě, ono to nejde poznat, když je Tomík u kontroly. Viktor má vlastně svoje děcka rád, jenom je takový slabý, zmanipulovaný kokot.

Měl by následovat jakýsi boj, při kterém je zastřelený Parker (Tom měl vyhrožovat - "ještě krok blíž a proženu mu kulku hlavou") a taky se Catyně podařilo poprvé spawnout svou roztomilou sekyrečku... Ona má takovou tu dlouhou bojovou, takovou tu jak ji vystavují v muzejích... Víte kterou.

No, dál se dějí nějaké nezajímavé hovna. Klec s malým Vikitomem je sražena dolů, a velký Vikitom je lapen do pasti, pravděpodobně kvuli Viktorovi, co je tam celou dobu mimo... No takže polobohové jsou tak nějak nad ním a mají ho zabít, prostě Catyna s tou sekyrou tam, se tam úplně zhroutí, ani ona ani Luky toho nejsou schopní, jsou to jenom děti... A teď viděli dost hrozné věci... Takže to musí udělat Tom, vzít si tu sekyru a jít setnout svému staršímu já hlavu. Což taky udělá. A je tam takový roztomilý toto.

"Hra skončila."
"Ne pro tebe." *úsměv"

Potom jsou tam všichni ještě chvíli traumatizovaní a všechno a potom příjde Hunter a odportuje je zpátky domů, čímž už začíná arc Po bouři.

1)1045
2) 816
3) 1002
4) 921
5) 732
6) 760
7) 847
8) 918
9) 1034
10) 1152 (13+)
11) 754
12) 1248
13) 1356
14) 970
15) 875

Počet slov: 14 410
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama